Kehittämisryhmät

Olet täällä

Puheenjohtaja

Erja Kumpulainen

Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Puheenjohtaja

Hellevi Lassila

Seinäjoen koulutuskuntayhtymä

Marko Arkko

Koulutuskeskus Salpaus- kuntayhtymä

Miia Bovellan

Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä

Annelea Elo

Turun kaupunki Turun ammatti-instituutti
lauraheikkila_2_100x100.jpg

Laura Heikkilä

Hyria koulutus Oy

Anssi Kakko

Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Hannu Ketonen

Lounais-Suomen koulutuskuntayhtymä

Sirpa Korhonen

Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
kaisajokinen_2_100x100.jpg

Kaisa Jokinen

Länsirannikon Koulutus Oy WinNova

Janne Lilja

Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä Riveria

Amina Marouf

Turun kaupunki Turun ammatti-instituutti

Anni Niva

Tampereen Aikuiskoulutuskeskus
kirstipanula_0_100x100.jpg

Kirsti Panula

STEP-koulutus

Eeva Toivola

Kiipulasäätiö
katriinaturunen_100x100.jpg

Katriina Turunen

Helsingin kaupunki Stadin AO
oihonnavilhu_100x100.jpg

Oihonna Vilhu

Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Aila Ylihärsilä

Seinäjoen koulutuskuntayhtymä

Puheenjohtaja

Arja Wahlberg-Jauho

Helsingin kaupunki Stadin AO

Katja Aaltonen

Tampereen kaupunki Tredu

Mira Huotari

Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia

Kati Jokela

Kanneljärven Opisto

Janne Jousiaho

Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Pia Korpela

Helsingin kaupunki Stadin AO
tuija_k_2021_100x100.jpg

Tuija Kokkonen

Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
sannalappalainen_2_100x100.jpg

Sanna Lappalainen

Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä Riveria

Anna-Helena Lipponen

Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä

Katri Melanen

Hengitysliitto ry

Venla Paajanen

Koulutuskeskus Salpaus- kuntayhtymä
tiinaparantainen.jpg

Tiina Parantainen

Seinäjoen koulutuskuntayhtymä

Riina Sunila

SASKY koulutuskuntayhtymä

Pekka Widenoja

SASKY koulutuskuntayhtymä

Leena Wiikari

Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Puheenjohtaja

Olli-Pekka Ojalainen

Satakunnan koulutuskuntayhtymä Sataedu

Sakke Haapiainen

Saimaan ammattiopisto Sampo
jannehoikkanen_100x100.jpg

Janne Hoikkanen

Turun kaupunki Turun ammatti-instituutti

Minna Huttunen

Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
tean_kuva_100x100.jpg

Tea Järvinen

Ammattiopisto Spesia

Pasi Kallioinen

Satakunnan koulutuskuntayhtymä Sataedu

Petra Kangas

Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
annekarppinen_2_100x100.jpg

Anne Karppinen

Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä Riveria

Leila Keski-Oja

Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä

Terhi Lehtola

Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä

Pekka Merikanto

Koulutuskeskus Salpaus- kuntayhtymä

Mira Oras

Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Jani Pusa

Seinäjoen koulutuskuntayhtymä

Matti Siitari

Hyria Koulutus Oy

Juha Tapio

SASKY koulutuskuntayhtymä

Marika Viiri

Helsingin kaupunki Stadin AO

Eila Väisänen

Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos Kainuun ammattiopisto

Puheenjohtaja

paula_hulkkonen_saku_ry_2_100x100.jpg

Paula Hulkkonen

Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä Riveria

Katja Katajamäki

Skills Finland ry
leasiren_2_100x100.jpg

Lea Sirén

Tampereen kaupunki Tredu

Maarit Tiala

Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Janne Turtiainen

Helsingin kaupunki Stadin AO

Jonna Uski

Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä

Johanna Virtanen

Satakunnan koulutuskuntayhtymä Sataedu