Kehittämisryhmät

Olet täällä

Puheenjohtaja

Erja Kumpulainen

Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Puheenjohtaja

Hellevi Lassila

Seinäjoen koulutuskuntayhtymä

Erwin Borremans

Invalidisäätiö

Miia Bovellan

Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä

Milka Grekula

Raahen koulutuskuntayhtymä

Päivi Hasia

Lounais-Hämeen koulutuskuntayhtymä

Satu Hovi

Turun kaupunki

Hannu Ketonen

Lounais-Suomen koulutuskuntayhtymä

Sirpa Korhonen

Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä

Veli-Pekka Körkkö

Koulutuskuntayhtymä Tavastia

Timo Lehto

Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä

Anni Niva

Tampereen Aikuiskoulutuskeskus

Riitta Ristlakki

Helsingin kaupunki

Eeva Toivola

Kiipulasäätiö

Monika Törn

Turun kaupunki

Pia Valjakka

Helsingin kaupunki Terveystoimiala Ammatilliset oppilaitokset

Marjaana Vihottula

Länsirannikon Koulutus Oy

Oihonna Vilhu

Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Puheenjohtaja

Arja Wahlberg-Jauho

Helsingin kaupunki

Juho Aholaakko

Kiipulasäätiö

Merja Eerikäinen

Helsingin kaupunki

Juhani Hakuli

Kanneljärven kansanopiston kannatusyhdistys ry

Tarja Hiltunen

Careeria

Mira Huotari

Jyväskylän koulutuskuntayhtymä

Kati Jokela

Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä

Janne Jousiaho

Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Sari Karjalainen

Helsingin kaupunki

Tomi Luomi

Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä

Kiira Marjala

Ammattiopisto Spesia Oy

Katri Melanen

Hengitysliitto ry

Venla Paajanen

Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä

Tiina Parantainen

Seinäjoen koulutuskuntayhtymä

Arto Poussu

Oulun seudun koulutuskuntayhtymä

Riina Sunila

SASKY koulutuskuntayhtymä

Minna Vaattovaara

Savon koulutuskuntayhtymä

Pekka Widenoja

SASKY koulutuskuntayhtymä

Leena Wiikari

Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Puheenjohtaja

Tuomas Mäki-Ontto

Sataedu

Taneli Hautamäki

Raision seudun koulutuskuntayhtymä

Pia Hutri

Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Minna Huttunen

Seinäjoen koulutuskuntayhtymä

Tea Järvinen

Ammattiopisto Spesia

Pasi Kallioinen

Satakunnan koulutuskuntayhtymä

Petra Kangas

Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Leila Keski-Oja

Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä

Terhi Lehtola

Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä

Aaron Mierlahti

Turun kaupunki

Mira Oras

Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Esa Salmela

Turun kaupunki

Matti Siitari

Hyria Koulutus Oy

Juha Tapio

SASKY koulutuskuntayhtymä

Marika Viiri

Helsingin kaupunki

Eila Väisänen

Kajaanin kaupunki

Aila Ylihärsilä

Seinäjoen koulutuskuntayhtymä

Puheenjohtaja

Eira Bani

Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Katja Katajamäki

Skills Finland ry

Maarit Tiala

Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Janne Turtiainen

Helsingin kaupunki

Jonna Uski

Koulutuskeskus Salpaus

Johanna Virtanen

Satakunnan koulutuskuntayhtymä Sataedu