Saku-ilmoittautumiset - Yksilösarjat
 

15.05.2019, SAKUgames - Ilmoittautuneet sarjoittain

| Ilmoittautuneet oppilaitoksittain | Joukkuesarjat |

Yksilöilmoittautumiset:

Frisbeegolf: Tytöt Pro

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Frisbeegolf: Pojat Pro

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Flink Lari Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Harju Konsta Kpedu Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Karjula Tuukka Kpedu Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Kämäräinen Elias Kpedu Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Männys Casper Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Niemelä Petri Tredu Tampereen kaupunki
Niemi Veikka Mäntän seudun koulutuskeskus SASKY koulutuskuntayhtymä
Oksanen Tuomas Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Romana Oliver Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Selkäinaho Viljami Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Sjööroos Valtteri Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Teeriniemi Hannu-Pekka Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Ylinen Onni Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Frisbeegolf:

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Frisbeegolf: Tytöt amatöörit

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Haulivuori Julia Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Laaksonen Jenni Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Molosenselkä Susanna Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Nummelin Alina Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Rasila Jessica Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Saarinen Jasmin Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Vahtera Jonna Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki

Frisbeegolf: Pojat amatöörit

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Bhunthap Kim Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Halabaku Denis Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Halen Rasmus Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Halme Jonne Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Hellsten Patrik Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Hilakari Ali Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Hirvikangas Timo Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Huuhtanen Frans Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Järä Rasmus Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Kautto Jere Valkeakosken ammattiopisto Valkeakosken seudun koulutuskuntayhtymä
Kekkonen Joona Tredu Tampereen kaupunki
Kostiainen Severi Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Kottonen Jerry Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Lahdemäki Tuomas Valkeakosken ammattiopisto Valkeakosken seudun koulutuskuntayhtymä
Matvei Ivanov Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Mettälä Lucas Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Mikkonen Waltteri Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Mäkiläinen Markus Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Nahkala Roope Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Neuvonen Robi Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Olkkola Niko Valkeakosken ammattiopisto Valkeakosken seudun koulutuskuntayhtymä
Ollila Otto Valkeakosken ammattiopisto Valkeakosken seudun koulutuskuntayhtymä
Paajolahti Kristoffer Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Palonen Paavo Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Ramadani Lirdon Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Rezai Saxstan Ali Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Romana Oliver Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Salmivirta Tommi Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Saxena Prateek Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Tmavava Mergim Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Tolonen Tomi Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Tuhkanen Toni Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Uoti Teemu Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki

Frisbeegolf:

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Minigolf: Tytöt

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Heikkinen Ronja Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Helander Olivia Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Hyttinen Eevi Mäntän seudun koulutuskeskus SASKY koulutuskuntayhtymä
Iivonen Janina Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Jalava Camilla Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Järvinen Netta Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kaasalainen Nina Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Kasper Annina Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Korhonen Katja Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Kortelahti Janina Mäntän seudun koulutuskeskus SASKY koulutuskuntayhtymä
Mehtäläinen Iida Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Molosenselkä Susanna Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Nyholm Janet Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Oksanen Oona Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Packalen Tia Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Pulkka-Stone Saana Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Pääkkönen Sina Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Rantala Ninni Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Saarinen Jasmin Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Soimasuo Pipsa Mäntän seudun koulutuskeskus SASKY koulutuskuntayhtymä
Tauru Viivi Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Vartiainen Sofia Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Minigolf: Pojat

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Aaltonen Patrik Gradia Jämsä Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Ashraf Yousefi Tredu Tampereen kaupunki
Elias Sahal Tredu Tampereen kaupunki
Eriksson Tino Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Halabaku Denis Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Halme Jonne Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Heikkola Joel Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Helenius Arttu Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Iskola Jarno Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Kuuskemäe Heinrich Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Kyllönen Kasmir Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Laukkonen Miika seinäjoen koulutuskuntayhtymä Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Lehtonen Jalmari Gradia Jämsä Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Lötjönen Rami seinäjoen koulutuskuntayhtymä Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Matvei Ivanov Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Mettälä Lucas Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Mikkonen Waltteri Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Mäki-Mustapää Toni seinäjoen koulutuskuntayhtymä Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Mäkiläinen Markus Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Näsi Pietari Tredu Tampereen kaupunki
Ollila Eetu Gradia Jämsä Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Pakkala Teuvo Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Palonen Paavo Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Pellinen Martin Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Perälä Juho Gradia Jämsä Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Pinola Mikko Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Pitkäaho Johannes Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Raittila Miro seinäjoen koulutuskuntayhtymä Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Rantakangas Josa seinäjoen koulutuskuntayhtymä Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Riihimäki Arttu seinäjoen koulutuskuntayhtymä Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Romana Oliver Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Salmivirta Tommi Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Tmavava Mergim Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Toivonen Teo Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Tuominen Eetu Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Uoti Teemu Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Uusi-Einola Aarni Gradia Jämsä Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Valentin Benjamin Gradia Jämsä Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Virolainen Aleksanteri Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Minigolf:

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Toistovoimapunnerrus: Tytöt

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Miettinen Mariella Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Toivonen Enni Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Toistovoimapunnerrus: Pojat

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Kärkimaa Elmeri Tredu Tampereen kaupunki
Ramadani Lirdon Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Rantala Juho Vammalan ammattikoulu SASKY koulutuskuntayhtymä
Ylinen Mikko Vammalan ammattikoulu SASKY koulutuskuntayhtymä

Toistovoimapunnerrus:

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Yleisurheilu:

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Yleisurheilu:

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

| Yksilösarjat |

Joukkueilmoittautumiset:

Beach volley: Harraste tytöt (2-3 hlöä)

Joukkueen nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Ines Ja Ellis Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kpedu Kpedu Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Turun Ammatti-Instituutti 2 Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Turun Ammatti-Instituutti Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki

Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä)

Joukkueen nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
BÄginton Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kpedu 1 Kpedu Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Kpedu Kpedu Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Sataedu Sataedu Satakunnan koulutuskuntayhtymä
Stadin Ammatti- Ja Aikuisopisto Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Turun Ammatti-Instituutti Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki

Beach volley: Seka (2 hlöä)

Joukkueen nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Hua Mäntän seudun koulutuskeskus SASKY koulutuskuntayhtymä
Kpedu Kpedu Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Turun Ammatti-Instituutti Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki

Beach volley: Kilpa tytöt (2 hlöä)

Joukkueen nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Hua! Mäntän seudun koulutuskeskus SASKY koulutuskuntayhtymä
Hua Mäntän seudun koulutuskeskus SASKY koulutuskuntayhtymä
Turun Ammatti-Instituutti Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki

Beach volley: Kilpa pojat (2 hlöä)

Joukkueen nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Keuda 2 Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Keuda Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kpedu 2 Kpedu Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Vammalan Ammattikoulu 2 Vammalan ammattikoulu SASKY koulutuskuntayhtymä
Vammalan Ammattikoulu Vammalan ammattikoulu SASKY koulutuskuntayhtymä
Ysao YSAO Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä

Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä)

Joukkueen nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Hoobäri Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Joukkue 1 sedu Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Joukkue 2 sedu Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Keuda Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kpedu Kpedu Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Kukkulan Sähkärit Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Liikuntaneuvojat 1 Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Liikuntaneuvojat 2 Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Rak 1 Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Rak 2 Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Stadin Ammatti- Ja Aikuisopisto 1 Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Stadin Ammatti- Ja Aikuisopisto Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Tai 1 Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Tai 2 Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki

Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo

Joukkueen nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Ammattiopisto Tavastia Ammattiopisto Tavastia Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Hua Mäntän seudun koulutuskeskus SASKY koulutuskuntayhtymä
Kainuun Ammattiopisto Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Keuda Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Koulutuskeskus Jedu Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä

Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä)

Joukkueen nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Daddys Girls Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Keuda Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Lhs C Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Lhs H Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Lähärit Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Omnia 1 Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Omnia 2 Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Omnia 3 Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Omnia 4 Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Omnia 5 Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Omnia Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Osku Ry OSKU ry SAKU ry
Pöllönsilmä Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Sapiaa Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Stadin Ammatti- Ja Aikuisopisto Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Supersähkärit Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Tai 1 Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Tai 2 Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Tutor 1 Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Tutor 2 Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Tutor 3 Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki

Minigolf: Joukkue (2 hlöä)

Joukkueen nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Gradia Jämsä 1 Gradia Jämsä Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Gradia Jämsä 2 Gradia Jämsä Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Gradia Jämsä 3 Gradia Jämsä Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Hua Mäntän seudun koulutuskeskus SASKY koulutuskuntayhtymä
Joukkue 1 sedu Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Joukkue 2 sedu Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Joukkue 3 sedu Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Koulutuskeskus Salpaus2 Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Koulutuskeskus Salpaus3 Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Koulutuskeskus Salpaus4 Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Omnia 1 Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Omnia Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Rak 1 Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Rak Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Stadin Ammatti- Ja Aikuisopisto 1 Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Stadin Ammatti- Ja Aikuisopisto 2 Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Stadin Ammatti- Ja Aikuisopisto Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
SÄhkÖ Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Tai 2 Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Tai Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Tieps Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Tredu Tredu Tampereen kaupunki
Tutor 1 Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Tutor 2 Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki
Tutor 3 Turun ammatti-instituutti Turun kaupunki

Toistovoimapunnerrus: Joukkue (3 hlöä)

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Yleisurheilu:

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.


 
     
Copyright © 2011 Suomen ammatillisen koulutuksen kulttuuri- ja urheiluliitto, SAKU ry | yllapito[ät]sakury.net