Saku-ilmoittautumiset - Livesarjat
 

01.05.2018-30.12.2020, TESTI SAKUstars - Ilmoittautuneet sarjoittain

Ennakkosarjat | Livesarjat | Ilmoittautuneet oppilaitoksittain

Ennakkosarjat:

Piirrostaide

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Erämaja Hanna Stadin ammattiopisto Helsingin kaupunki
Ilmola Henna Lybeckerin opisto Raahen koulutuskuntayhtymä
Saarinen Nina Stadin ammattiopisto Helsingin kaupunki

Grafiikka

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Jokitalo Sarlotta Lybeckerin opisto Raahen koulutuskuntayhtymä
Nors-Kramsu Hanna Lybeckerin opisto Raahen koulutuskuntayhtymä
Pyhtilä Anna Lybeckerin opisto Raahen koulutuskuntayhtymä
Siiteri Eetu Lybeckerin opisto Raahen koulutuskuntayhtymä
Viitala Jenna Lybeckerin opisto Raahen koulutuskuntayhtymä
Vuorma Joonas Lybeckerin opisto Raahen koulutuskuntayhtymä

Julisteet

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Harmia Nitta Stadin ammattiopisto Helsingin kaupunki
Patronen Laura Lybeckerin opisto Raahen koulutuskuntayhtymä
Tapojärvi Saana Lybeckerin opisto Raahen koulutuskuntayhtymä
Tornberg Iida Lybeckerin opisto Raahen koulutuskuntayhtymä

Kuvanveisto

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Mopo Masa SAKUN toimisto Saamelaisalueen koulutuskeskus
Nokka Kelta SAKUN toimisto Saamelaisalueen koulutuskeskus
Piki Pekka SAKUN toimisto Saamelaisalueen koulutuskeskus

Maalaukset

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Kela Eira Lybeckerin opisto Raahen koulutuskuntayhtymä

Sarjakuvat

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Taidekäsityöt

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Tietokonegrafiikka

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Kiilakoski Satu Lybeckerin opisto Raahen koulutuskuntayhtymä
Tast Tia Stadin ammattiopisto Helsingin kaupunki
Tornberg Iida Lybeckerin opisto Raahen koulutuskuntayhtymä

Valokuvat

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Niva Leena Lybeckerin opisto Raahen koulutuskuntayhtymä
Ollanketo Annika Lybeckerin opisto Raahen koulutuskuntayhtymä

Videot

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Savolainen Sari SAKUN toimisto Saamelaisalueen koulutuskeskus
Filmaajat (R) SAKUN toimisto Saamelaisalueen koulutuskeskus

Animaatiot

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä

Kirjoitelma

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Kari Oona Koulutuskeksus Sedu Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Virtanen Ville SAKUN toimisto Saamelaisalueen koulutuskeskus

Runo

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Konemusiikki

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Ennakkosarjat | Livesarjat | Ilmoittautuneet oppilaitoksittain

Livesarjat:

Taidetta kahdessa tunnissa

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Hilkka Puna SAKUN toimisto Saamelaisalueen koulutuskeskus

Digikuvataidetta päivässä

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
- - Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Mallin mukaan

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Akustiset soittimet

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
- - Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Hilkka Puna SAKUN toimisto Saamelaisalueen koulutuskeskus

Kansanlaulu,konsertti- ja hengellinen musiikki

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Sesay Hawa Kpedu Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Sorsa Sini SAKUN toimisto Saamelaisalueen koulutuskeskus
Susi Seppo SAKUN toimisto Saamelaisalueen koulutuskeskus

Lauluduot

Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
,. (R) Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Lauluyhtyeet ja laulukuorot

Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Adad (R) adad Vaasan kaupunki Vamia

Karaoke

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Osao Joni OSAO Oulun seudun koulutuskuntayhtymä
Osao Ville OSAO Oulun seudun koulutuskuntayhtymä

Lyömäsoittimet

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Virtanen Ville SAKUN toimisto Saamelaisalueen koulutuskeskus

Rap-musiikki

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Hemmot (R) SAKUN toimisto Saamelaisalueen koulutuskeskus
Räppärit (R) SAKUN toimisto Saamelaisalueen koulutuskeskus

Soitinduot

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Soitinyhtyeet ja bändit

Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Nipet (R) add Vaasan kaupunki Vamia

Sähköiset soittimet

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Yksinlaulu (iskelmä,pop,jazz yms.)

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Sesay Hawa Kpedu Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä

Näytelmät

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Kisatiimi (R) Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Plasmasiirto (R) SAKUN toimisto Saamelaisalueen koulutuskeskus

Lausunta ja runot

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Hilkka Puna SAKUN toimisto Saamelaisalueen koulutuskeskus

Talent

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Htoo Htoo Wah Kpedu Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä

Shakki

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Ryhmäkoreografiat

Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Hyppelit (R) Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Showtanssi ja Video clip-tanssit

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Tanssiduot

Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Tanssiruo (R) SAKUN toimisto Saamelaisalueen koulutuskeskus

Yksintanssi

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Sesay Hawa Kpedu Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä

Yksintanssi improvisoiden tytöt

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Yksintanssi improvisoiden pojat

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Yawari Habi Lapin ammattiopisto Rovaniemen koulutuskuntayhtymä

Parkour

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Katutanssit

Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Jeejee (R) Vaasan Ammattiopisto Vaasan kaupunki Vamia

Ennakkotyöpalkittu

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Muotinäytös

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Kakunkoristelu

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

bändisolisti

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.


 
     
Copyright © 2011 Suomen ammatillisen koulutuksen kulttuuri- ja urheiluliitto, SAKU ry | yllapito[ät]sakury.net