Saku-ilmoittautumiset - Ilmoittautuneet koulutuksenjärjestäjittäin
 

15.05.2019, SAKUgames - Ilmoittautuneet oppilaitoksittain

| Yksilösarjat | Joukkuesarjat |

Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Eteläaho Samu Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Omnia
Haasmaa Maija Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Omnia
Hellsten Patrik Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Omnia
Huikuri Erika Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Omnia
Jäntti Roni Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Omnia
Kaislaniemi Nelli Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Omnia
Karisto Leo Omnia
Kaukoranta Tariq Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Omnia
Kinnunen Camilla Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Omnia
Kurvinen Kasperi Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Omnia
Kuuskemäe Heinrich Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Omnia
Lappalainen Lauri Omnia
Lehtinen Olli Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Omnia
Lindström Matias Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Omnia
Mämmelä Teo Omnia
Niemi Miika Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Omnia
Pakkala Teuvo Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Omnia
Peegel Tauno Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Omnia
Perälampi Aleksi Omnia
Rasila Jessica Frisbeegolf: Tytöt amatöörit
Omnia
Ronkainen Enni Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Omnia
Savolainen Antti Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Omnia
Stronfel Renko Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Omnia
Suursalmi Oliver Omnia
Tikhomirov Danila Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Omnia
Toivonen Teo Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Omnia
Tuhkanen Eetu Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Omnia
Turunen Aatu Omnia
Ukeleghe Roy Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Omnia
Uusivirta Kasper Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Omnia
Vinni Neea Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Omnia
Virolainen Aleksanteri Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Omnia
Omnia (joukkue) Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) Omnia
Omnia (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Omnia
Omnia 1 (joukkue) Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) Omnia
Omnia 1 (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Omnia
Omnia 2 (joukkue) Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) Omnia
Omnia 3 (joukkue) Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) Omnia
Omnia 4 (joukkue) Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) Omnia
Omnia 5 (joukkue) Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) Omnia

Helsingin kaupunki

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Al Sufaieh Esa Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Almasihi Mahfoud Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä) (joukkue)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Bhunthap Kim Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Helenius Arttu Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Hilakari Ali Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Iskola Jarno Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Järä Rasmus Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Kalske Sara :
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Laaksonen Jenni Frisbeegolf: Tytöt amatöörit
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Matvei Ivanov Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Minigolf: Pojat
Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä) (joukkue)
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Neuvonen Robi Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Nyholm Janet Minigolf: Tytöt
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Pellinen Martin Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Tsvek Anne Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Stadin Ammatti- Ja Aikuisopisto (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Stadin Ammatti- Ja Aikuisopisto (joukkue) Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Stadin Ammatti- Ja Aikuisopisto (joukkue) Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä) Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Stadin Ammatti- Ja Aikuisopisto (joukkue) Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Stadin Ammatti- Ja Aikuisopisto 1 (joukkue) Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Stadin Ammatti- Ja Aikuisopisto 1 (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Stadin Ammatti- Ja Aikuisopisto 2 (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Stadin ammatti- ja aikuisopisto

Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Aitto-Oja Joonas Koulutuskeskus JEDU
Aitto-Oja Toni Koulutuskeskus JEDU
Aksila Mikko Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Erkkilä Eeli Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Flink Lari Frisbeegolf: Pojat Pro
Koulutuskeskus JEDU
Heikkilä Jeremias Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Jylkkä Timi Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Kallio Markus Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Kivioja Kalle Koulutuskeskus JEDU
Kukkonen Henri Koulutuskeskus JEDU
Lehtinen Santeri Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Lipponen Mats Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Lokkila Tuomas Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Miettinen Mariella Toistovoimapunnerrus: Tytöt
Koulutuskeskus JEDU
Moilanen Jari Koulutuskeskus JEDU
Nahkala Roope Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Koulutuskeskus JEDU
Pitkälä Antton Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Pitkälä Klaus Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Rahkola Roope Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Selkäinaho Viljami Frisbeegolf: Pojat Pro
Koulutuskeskus JEDU
Tikkanen Atte Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Toivonen Oscar Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Tuovinen Jere Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Tölli Erik Koulutuskeskus JEDU
Vähäsöyrinki Joona Koulutuskeskus JEDU
Yliniemi Tuomas Koulutuskeskus JEDU
Koulutuskeskus Jedu (joukkue) Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo Koulutuskeskus JEDU

Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Aaltonen Patrik Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Gradia Jämsä
Ahonen Oskari Gradia Jämsä
Hopsu Jose Gradia Jämsä
Lehtinen Jere Gradia Jämsä
Lehtonen Jalmari Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Gradia Jämsä
Mäkinen Aaro Gradia Jämsä
Ollila Eetu Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Gradia Jämsä
Perälä Juho Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Gradia Jämsä
Puronaho Roni Gradia Jämsä
Tolvanen Vili Gradia Jämsä
Tähtinen Eetu Gradia Jämsä
Uusi-Einola Aarni Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Gradia Jämsä
Valentin Benjamin Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Gradia Jämsä
Gradia Jämsä 1 (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Gradia Jämsä
Gradia Jämsä 2 (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Gradia Jämsä
Gradia Jämsä 3 (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Gradia Jämsä

Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Aakko Eetu Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Kainuun ammattiopisto
Aittamaa Tiia Kainuun ammattiopisto
Auma-Aho Riku Kainuun ammattiopisto
Föhr Aliisa Kainuun ammattiopisto
Haverinen Matias Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Kainuun ammattiopisto
Heikkinen Niina Kainuun ammattiopisto
Huotari Miska Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Kainuun ammattiopisto
Huotari Oskari Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Kainuun ammattiopisto
Huttunen Henna Kainuun ammattiopisto
Järvitalo Roni Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Kainuun ammattiopisto
Karppinen Matias Kainuun ammattiopisto
Kokkonen Jenna Kainuun ammattiopisto
Kyllönen Elias Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Kainuun ammattiopisto
Niemi Antti-Jussi Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Kainuun ammattiopisto
Niskanen Topias Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Kainuun ammattiopisto
Ojala Cecilia Kainuun ammattiopisto
Ojala Claudia Kainuun ammattiopisto
Paakkola Mikko-Matti Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Kainuun ammattiopisto
Partanen Emilia Kainuun ammattiopisto
Puskala Matias Kainuun ammattiopisto
Romppainen Enni Kainuun ammattiopisto
Teeriniemi Hannu-Pekka Frisbeegolf: Pojat Pro
Kainuun ammattiopisto
Tolonen Tomi Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Kainuun ammattiopisto
Kainuun Ammattiopisto (joukkue) Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo Kainuun ammattiopisto

Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Bweasay Sawhsar Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä) (joukkue)
Kpedu
Ghana Agha Salim Beach volley: Kilpa pojat (2 hlöä) (joukkue)
Kpedu
Harju Konsta Frisbeegolf: Pojat Pro
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Kpedu
Haxhija Sead Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä) (joukkue)
Kpedu
Hietamäki Minttu Beach volley: Harraste tytöt (2-3 hlöä) (joukkue)
Kpedu
Himanka Eemeli Kpedu
Hirsikangas Santeri Kpedu
Honkanen Tiia Kpedu
Humalajoki Linnea Kpedu
Javad Mohammad Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä) (joukkue)
Beach volley: Seka (2 hlöä) (joukkue)
Kpedu
Kalliokoski Riku Kpedu
Karakas Mehmet. Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä) (joukkue)
Kpedu
Karjula Tuukka Frisbeegolf: Pojat Pro
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Kpedu
Khavari Davood Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä) (joukkue)
Kpedu
Kittilä Eemeli Kpedu
Kivimäki Henna Beach volley: Harraste tytöt (2-3 hlöä) (joukkue)
Beach volley: Seka (2 hlöä) (joukkue)
Kpedu
Koskela Jimi Kpedu
Kämäräinen Elias Frisbeegolf: Pojat Pro
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Kpedu
Mattila Arttu Kpedu
Moisio Hannes Kpedu
Mojahed Mohamed Kpedu
Mouradi Jamshid Beach volley: Kilpa pojat (2 hlöä) (joukkue)
Kpedu
Niemi Kristiina Kpedu
Poikola Lotta Beach volley: Harraste tytöt (2-3 hlöä) (joukkue)
Kpedu
Kpedu (joukkue) Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä) Kpedu
Kpedu (joukkue) Beach volley: Harraste tytöt (2-3 hlöä) Kpedu
Kpedu (joukkue) Beach volley: Seka (2 hlöä) Kpedu
Kpedu (joukkue) Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) Kpedu
Kpedu 1 (joukkue) Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä) Kpedu
Kpedu 2 (joukkue) Beach volley: Kilpa pojat (2 hlöä) Kpedu

Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Gharbi Whaid Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä) (joukkue)
Keuda
Hakasaari Ines Beach volley: Harraste tytöt (2-3 hlöä) (joukkue)
Keuda
Pasanen Veeti Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä) (joukkue)
Keuda
Patronen Ellinoora Beach volley: Harraste tytöt (2-3 hlöä) (joukkue)
Keuda
Saarinen Elias Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä) (joukkue)
Keuda
BÄginton (joukkue) Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä) Keuda
Ines Ja Ellis (joukkue) Beach volley: Harraste tytöt (2-3 hlöä) Keuda

Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Bagheri Najib Beach volley: Kilpa pojat (2 hlöä) (joukkue)
Keuda
Eriksson Tino Minigolf: Pojat
Keuda
Falck Iiris Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Keuda
Haajanen Joel Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Halen Rasmus Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Keuda
Heikkinen Ronja Minigolf: Tytöt
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Holmberg Aino Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Keuda
Honkanen Teemu Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Keuda
Hyvönen Jani Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Hägg Jesse Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Hämäläinen Matias Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Keuda
Immonen Antti Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Keuda
Iqbali Karim Beach volley: Kilpa pojat (2 hlöä) (joukkue)
Keuda
Jafari Mostafu Beach volley: Kilpa pojat (2 hlöä) (joukkue)
Keuda
Jehkonen Jesse Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Keuda
Jokela Aleksi Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Josefsson Miika Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Juola Tuukka Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Keuda
Järvinen Netta Minigolf: Tytöt
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Kaikko Laura Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Kalliokoski Niko Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Keuda
Kautto Sanni Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Kivimaa Teemu Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Keuda
Koho Kristian Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Kuikka Lauri Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Keuda
Kymäläinen Kimi Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Keuda
Laaksonen Valtteri Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Keuda
Lauronen Aada Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Leino Päivi Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Luomala Rasmus Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Keuda
Mannerkivi Severi Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Mattila Joonas Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Keuda
Mäkinen Jasu Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Männys Casper Frisbeegolf: Pojat Pro
Keuda
Niva Matias Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Keuda
Nordström Roni Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Keuda
Oksanen Oona Minigolf: Tytöt
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Paajolahti Kristoffer Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Keuda
Paakkanen Lenni Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Packalen Tia Minigolf: Tytöt
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Partanen Ruben Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Keuda
Pietilä Alex Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Pitkänen Eetu Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Keuda
Puustinen Jesse Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Keuda
Riikonen Niina Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Roth Pinja Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Ruotsalainen Oona Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Keuda
Rusila Pyry Keuda
Rytkönen Arttu Keuda
Sakhizada Shamsullah Beach volley: Kilpa pojat (2 hlöä) (joukkue)
Keuda
Saljanka Eemu Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Tanner Patrick Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Keuda
Timonen Tuomas Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Keuda
Toivonen Enni Toistovoimapunnerrus: Tytöt
Keuda
Tuhkanen Toni Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Keuda
Tuominen Eetu Minigolf: Pojat
Keuda
Vaarala Aarre Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Keuda
Vartiainen Sofia Minigolf: Tytöt
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Vesa Otto Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Keuda
Viitaluoma Emma Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Keuda
Voliotis Nikos Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Vähätiitto Juho Keuda
Väyrynen Vili Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Ylimartimo Ukri Keuda
Ylinen Onni Frisbeegolf: Pojat Pro
Keuda
Äikää Jenni Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Keuda
Daddys Girls (joukkue) Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) Keuda
Hoobäri (joukkue) Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) Keuda
Keuda (joukkue) Beach volley: Kilpa pojat (2 hlöä) Keuda
Keuda (joukkue) Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) Keuda
Keuda (joukkue) Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo Keuda
Keuda (joukkue) Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) Keuda
Keuda 2 (joukkue) Beach volley: Kilpa pojat (2 hlöä) Keuda
Lähärit (joukkue) Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) Keuda
Pöllönsilmä (joukkue) Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) Keuda
Sapiaa (joukkue) Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) Keuda
Supersähkärit (joukkue) Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) Keuda

Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Iivonen Janina Minigolf: Tytöt
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Koulutuskeskus Salpaus
Kaasalainen Nina Minigolf: Tytöt
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Koulutuskeskus Salpaus
Korhonen Katja Minigolf: Tytöt
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Koulutuskeskus Salpaus
Lahti Maisa Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Koulutuskeskus Salpaus
Liukkonen Jenna Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Koulutuskeskus Salpaus
Mehtäläinen Iida Minigolf: Tytöt
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Koulutuskeskus Salpaus
Orpana Venla Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Koulutuskeskus Salpaus
Pinola Mikko Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Koulutuskeskus Salpaus
Pulkka-Stone Saana Minigolf: Tytöt
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Koulutuskeskus Salpaus
Pääkkönen Sina Minigolf: Tytöt
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Koulutuskeskus Salpaus
Rantala Ninni Minigolf: Tytöt
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Koulutuskeskus Salpaus
Salo Emma Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Koulutuskeskus Salpaus
Koulutuskeskus Salpaus (joukkue) Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) Koulutuskeskus Salpaus
Koulutuskeskus Salpaus (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Koulutuskeskus Salpaus
Koulutuskeskus Salpaus2 (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Koulutuskeskus Salpaus
Koulutuskeskus Salpaus3 (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Koulutuskeskus Salpaus
Koulutuskeskus Salpaus4 (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Koulutuskeskus Salpaus

Koulutuskuntayhtymä Tavastia

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Alastalo Akseli Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Ammattiopisto Tavastia
Helenius Juska Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Ammattiopisto Tavastia
Hänninen Mirko Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Ammattiopisto Tavastia
Jaradat Terad Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Ammattiopisto Tavastia
Kivinen Joni Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Ammattiopisto Tavastia
Mustiala Joni Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Ammattiopisto Tavastia
Mäkinen Mikko Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Ammattiopisto Tavastia
Pelaaja 1 Vara Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Ammattiopisto Tavastia
Pelaaja 2 Vara Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Ammattiopisto Tavastia
Prinkkilä Teemu Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Ammattiopisto Tavastia
Sihvonen Anton Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Ammattiopisto Tavastia
Toiviainen Kasperi Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Ammattiopisto Tavastia
Veijalainen Joose Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Ammattiopisto Tavastia
Ammattiopisto Tavastia (joukkue) Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo Ammattiopisto Tavastia

SAKU ry

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Korkala Iivari Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
OSKU ry
Leppä Tuomas Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
OSKU ry
Storbjörk Mina Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
OSKU ry
Sucksdorff Saga Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
OSKU ry
Tunla Min Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
OSKU ry
Osku Ry (joukkue) Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) OSKU ry

SASKY koulutuskuntayhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Auvinen Daniel Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Mäntän seudun koulutuskeskus
Hyttinen Eevi Minigolf: Tytöt
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Mäntän seudun koulutuskeskus
Jatkola Salla Beach volley: Kilpa tytöt (2 hlöä) (joukkue)
Mäntän seudun koulutuskeskus
Kortelahti Janina Minigolf: Tytöt
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Mäntän seudun koulutuskeskus
Kuokkanen Joonas Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Mäntän seudun koulutuskeskus
Kuopio Riikka Beach volley: Seka (2 hlöä) (joukkue)
Mäntän seudun koulutuskeskus
Lehtonen Oskari Beach volley: Seka (2 hlöä) (joukkue)
Mäntän seudun koulutuskeskus
Metsälä Henna Beach volley: Kilpa tytöt (2 hlöä) (joukkue)
Mäntän seudun koulutuskeskus
Mäkinen Miko Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Mäntän seudun koulutuskeskus
Niemi Veikka Frisbeegolf: Pojat Pro
Mäntän seudun koulutuskeskus
Nieminen Ville Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Mäntän seudun koulutuskeskus
Parviainen Helmi Beach volley: Kilpa tytöt (2 hlöä) (joukkue)
Mäntän seudun koulutuskeskus
Pohjalainen Aleksi Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Mäntän seudun koulutuskeskus
Puolitaival Tatu Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Mäntän seudun koulutuskeskus
Soimasuo Pipsa Minigolf: Tytöt
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Mäntän seudun koulutuskeskus
Soinio Jose Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Mäntän seudun koulutuskeskus
Takala Samuli Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Mäntän seudun koulutuskeskus
Vana Valtteri Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Mäntän seudun koulutuskeskus
Ylitalo Jere Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo (joukkue)
Mäntän seudun koulutuskeskus
Änäkkälä Emma Beach volley: Kilpa tytöt (2 hlöä) (joukkue)
Mäntän seudun koulutuskeskus
Hua (joukkue) Kaukalopallo: Joukkue kaukalopallo Mäntän seudun koulutuskeskus
Hua (joukkue) Beach volley: Seka (2 hlöä) Mäntän seudun koulutuskeskus
Hua (joukkue) Beach volley: Kilpa tytöt (2 hlöä) Mäntän seudun koulutuskeskus
Hua (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Mäntän seudun koulutuskeskus
Hua! (joukkue) Beach volley: Kilpa tytöt (2 hlöä) Mäntän seudun koulutuskeskus

SASKY koulutuskuntayhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Heikkilä Aku Beach volley: Kilpa pojat (2 hlöä) (joukkue)
Vammalan ammattikoulu
Liikonen Leevi Beach volley: Kilpa pojat (2 hlöä) (joukkue)
Vammalan ammattikoulu
Niemelä Aatu Beach volley: Kilpa pojat (2 hlöä) (joukkue)
Vammalan ammattikoulu
Raittinen Johannes Beach volley: Kilpa pojat (2 hlöä) (joukkue)
Vammalan ammattikoulu
Rantala Juho Toistovoimapunnerrus: Pojat
Vammalan ammattikoulu
Ylinen Mikko Toistovoimapunnerrus: Pojat
Vammalan ammattikoulu
Vammalan Ammattikoulu (joukkue) Beach volley: Kilpa pojat (2 hlöä) Vammalan ammattikoulu
Vammalan Ammattikoulu 2 (joukkue) Beach volley: Kilpa pojat (2 hlöä) Vammalan ammattikoulu

Satakunnan koulutuskuntayhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Haapala Leevi Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä) (joukkue)
Sataedu
Haapaniemi Jesse Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä) (joukkue)
Sataedu
Harjunmaa Onni Sataedu
Heino Tommi Sataedu
Heiska Eevertti Sataedu
Jaakkola Maximus Sataedu
Jalava Matias Sataedu
Ketola Severi Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä) (joukkue)
Sataedu
Kulme Jesse Sataedu
Laine Luka Sataedu
Lehtinen Kasperi Sataedu
Marttila Onni Sataedu
Salminen Viljami Sataedu
Suominen Eetu Sataedu
Vesa Tuomas Sataedu
Virta Aatu Sataedu
Sataedu (joukkue) Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä) Sataedu

Seinäjoen koulutuskuntayhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Laukkonen Miika Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Lepola Saku Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Lötjönen Rami Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Mäki-Mustapää Toni Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Osala Miika Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Raittila Miro Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Rajala Juuso Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Rantakangas Josa Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Riihimäki Arttu Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Vainionpää Juho Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Joukkue 1 (joukkue) Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) sedu
Joukkue 1 (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) sedu
Joukkue 2 (joukkue) Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) sedu
Joukkue 2 (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) sedu
Joukkue 3 (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) sedu

Tampereen kaupunki

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Ashraf Yousefi Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Tredu
Beresford Erica Tredu
Elias Sahal Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Tredu
Hovilainen Laura Tredu
Joutsi Emilia Tredu
Kabengano Destine Tredu
Kekkonen Joona Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Tredu
Kopsa Sini Tredu
Kärk Emilia Tredu
Kärkimaa Elmeri Toistovoimapunnerrus: Pojat
Tredu
Laihanen Minka Tredu
Leinonen Enna Tredu
Lepola Pinja Tredu
Majuri Emilia Tredu
Mäkinen Juulia Tredu
Naffeel Azha Mohamed Tredu
Niemelä Petri Frisbeegolf: Pojat Pro
Tredu
Näsi Pietari Minigolf: Pojat
Tredu
Seppänen Sandra Tredu
Sukunimi Etunimi Tredu
Sukunimi Etunimi1 Tredu
Sukunimi Etunimi2 Tredu
Sukunimi Etunimi3 Tredu
Sukunimi Etunimi4 Tredu
Sukunimi Etunimi5 Tredu
Sukunimi Etunimi6 Tredu
Sukunimi Etunimi7 Tredu
Viita Noora Tredu
Tredu (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Tredu

Turun kaupunki

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Alieeza Rezai Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Bidokh Donya Beach volley: Harraste tytöt (2-3 hlöä) (joukkue)
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Halabaku Denis Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Halme Jonne Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Haulivuori Julia Frisbeegolf: Tytöt amatöörit
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Beach volley: Kilpa tytöt (2 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Heikkola Joel Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Helander Olivia Minigolf: Tytöt
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Hendari Millad Beach volley: Harraste tytöt (2-3 hlöä) (joukkue)
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Hirvikangas Timo Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Beach volley: Seka (2 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Huuhtanen Frans Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Turun ammatti-instituutti
Jalava Camilla Minigolf: Tytöt
Beach volley: Harraste tytöt (2-3 hlöä) (joukkue)
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Kasper Annina Minigolf: Tytöt
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Kostiainen Severi Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Beach volley: Seka (2 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Kottonen Jerry Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Kunnari Veera Beach volley: Harraste tytöt (2-3 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Kyllönen Kasmir Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Laiho Mona Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Malström Kim Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Meriluoto Wilma Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Mettälä Lucas Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Mikkonen Waltteri Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Molosenselkä Susanna Frisbeegolf: Tytöt amatöörit
Minigolf: Tytöt
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Mäkiläinen Markus Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Nummelin Alina Frisbeegolf: Tytöt amatöörit
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Beach volley: Kilpa tytöt (2 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Oksanen Tuomas Frisbeegolf: Pojat Pro
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Palonen Paavo Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Pitkäaho Johannes Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Rama Anita Beach volley: Harraste tytöt (2-3 hlöä) (joukkue)
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Ramadani Lirdon Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Toistovoimapunnerrus: Pojat
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Rezai Saxstan Ali Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Romana Oliver Frisbeegolf: Pojat Pro
Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Minigolf: Pojat
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Saarinen Jasmin Frisbeegolf: Tytöt amatöörit
Minigolf: Tytöt
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Salmivirta Tommi Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Saxena Prateek Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Sjööroos Valtteri Frisbeegolf: Pojat Pro
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Tauru Viivi Minigolf: Tytöt
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Tmavava Mergim Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Uoti Teemu Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Minigolf: Pojat
Minigolf: Joukkue (2 hlöä) (joukkue)
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Vahtera Jonna Frisbeegolf: Tytöt amatöörit
Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) (joukkue)
Beach volley: Seka (2 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Vainio Jenna Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Velling Heta Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Yasin Muhamadi Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Zarih Jafari Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä) (joukkue)
Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Kukkulan Sähkärit (joukkue) Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Lhs C (joukkue) Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Lhs H (joukkue) Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Liikuntaneuvojat 1 (joukkue) Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Liikuntaneuvojat 2 (joukkue) Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Rak (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Rak 1 (joukkue) Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Rak 1 (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Rak 2 (joukkue) Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) Turun ammatti-instituutti
SÄhkÖ (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Tai (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Tai 1 (joukkue) Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Tai 1 (joukkue) Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Tai 2 (joukkue) Frisbeegolf: Joukkue (3 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Tai 2 (joukkue) Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Tai 2 (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Tieps (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Turun Ammatti-Instituutti (joukkue) Beach volley: Harraste tytöt (2-3 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Turun Ammatti-Instituutti (joukkue) Beach volley: Harraste pojat (2-3 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Turun Ammatti-Instituutti (joukkue) Beach volley: Kilpa tytöt (2 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Turun Ammatti-Instituutti (joukkue) Beach volley: Seka (2 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Turun Ammatti-Instituutti 2 (joukkue) Beach volley: Harraste tytöt (2-3 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Tutor 1 (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Tutor 1 (joukkue) Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Tutor 2 (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Tutor 2 (joukkue) Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Tutor 3 (joukkue) Minigolf: Joukkue (2 hlöä) Turun ammatti-instituutti
Tutor 3 (joukkue) Keilaus: Joukkue (3-5 hlöä) Turun ammatti-instituutti

Valkeakosken seudun koulutuskuntayhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Kautto Jere Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Valkeakosken ammattiopisto
Lahdemäki Tuomas Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Valkeakosken ammattiopisto
Olkkola Niko Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Valkeakosken ammattiopisto
Ollila Otto Frisbeegolf: Pojat amatöörit
Valkeakosken ammattiopisto

Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Auvinen Samppa Beach volley: Kilpa pojat (2 hlöä) (joukkue)
YSAO
Help Joona Beach volley: Kilpa pojat (2 hlöä) (joukkue)
YSAO
Ysao (joukkue) Beach volley: Kilpa pojat (2 hlöä) YSAO


 
     
Copyright © 2011 Suomen ammatillisen koulutuksen kulttuuri- ja urheiluliitto, SAKU ry | yllapito[ät]sakury.net